שובר שורות עונה 5

12 Aug

שובר שורות עונה 5

הדרמה ההמשכית המסחררת שובר שורות עונה 5 ממשיכה את שידוריה המתקדמים של העונה החמישית והמנצחת על כולן, שללא כל ספק תצליח לחדור עמוק למסכים שלכם, ותותיר את כולכם המומים באופן משעשע. הדרמה הזו ממשיכה לזכות בביקורות מעורבות והיא ללא כל ספק אחת מהנצפות ביותר כיום. בסדרה שובר שורות עונה 5 מככבים בראיין קראנסטון, אנה גאן, אהרון פול, דין נוריס, בטסי בראנדט, אר ג’יי מיטיי, ג’יאנקלו אספוזיטו, בוב אודנקירק, ג’ונתן בנקס ועוד רבים וטובים נוספים, והיום תוכלו למצוא את כל הפרקים המלאים ללא כל עלות או תקלות כאן באתר שלנו המציע מגוון רחב של תכנים מכל הזמנים והסוגים ללא הגבלה, ובלחיצת כפתור פשוטה שתפתח בפניכם עולם שלם ומרתק.

שובר שורות עונה 5 ואהרון פול

פול הוא שחקן אמריקאי מוכר בתעשייה הקולנועית והוא אחראי על יציאתן של מגוון סדרות מרתקת, בין היתר גם זכה בפעם השנייה בפרס האמי היוקרתי בקטגוריה של “שחקן המשנה הטוב ביותר” על גילום תפקיד באופן מושלם בדרמה שובר שורות עונה 5 פרק 9 לצפייה ישירה. פול כיכב בדרמות אמריקאיות נוספות והשתתף גם בדרמת הנעורים 90210 שהצליחה לגרוף אחוזי רייטינג אסטרונומיים. בדרמה שובר שורות עונה 5 מגלם פול את דמותו של וולטר וויט, ג’סי. ג’סי הוא יד ימינו של וולטר לעסקי הסמים, ולא מעט פעמים השניים נקלעים לצרות צרורות. שובר שורות עונה 5 ממתינה רק לכם עם הפרק החדש כאן באתר. 

שובר שורות עונה 5 וולטר וייט

וולטר וייט הוא הדמות הראשית בדרמה שובר שורות עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה. לבחור לא היה הרבה מזל בחיים, ואחרי שהוא מגלה כי הוא לקה בסרטן ריאות נדיר, הוא מבין מהר מאוד כי לא יהיה מי שיציל את משפחתו מעוני מלבדו. הוא לוקח החלטה, הוא הולך להיכנס לעסקי הסמים, ועם ידיעותיו בכימיה, הוא הולך לפתח מעבדה סודית בה ימציא סם סנטטי מעבדתי. וולטר חושב על המחר, אך לא על זה שלו, וחשובה לו מאוד הדרך בה הוא יותר את האישה ובנו. שובר שורות עונה 5 עכשיו גם לצפייה ישירה ואיכותית ועם תרגום מובנה. סדרות לצפייה ישירה מכל הזמנים והסוגים ממתינות רק לכם כאן באתר שלנו. 
 
 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: