גנוב על המיניונים

10 Jul

גנוב על המיניונים

אין כמו סרטי ילדים כמו הסרט גנוב על המיניונים, הוא סרט מאוד חינוכי ויפה, הוא פחות מנסה להיות סרט אקשן שימשוך ילדים, מה שיפה בסרט הזה הוא הפשטות שלו, ולכן הוא מושך המון הורים לקחת את ילדיהם לראות את הסרט הזה. אחד המדובבות של הסרט הזה היא תמי ברק, תמי היא לא רק מדובבת במקצועה, היא גם בימאית דיבוב מאוד מוכשרת. היא הייתה חלק מהבימוי של סדרות וסרטים כמו: “גיבורים מתגלגלים”, “תפודים קטנים”, “חברים מסביב לעולם”, “מסתורי הטבע”, “באזי באז”, “אמה ודין”, “טיגי הטיגריס”, “הנסיכה סופיה הראשונה, “קונג פו פנדה”, “גליית חברי הענק”, “רובוט ומפלצת” ועוד. היא משתתפת בסרט גנוב על המיניונים בתור מדובבת.
 

גנוב על המיניונים ומייה קדוש

עוד מדובבת מוכרת ומצליחה מאוד בתחום שלוקחת חלק בסרט גנוב על המיניונים, היא מייה קדוש, היא מדובבת דמויות שונות בסרט. היא דובבה סרטי ילדים לצפייה ישירה וסדרות בערוצים שונים כמו: “קאמפ רוק 2”, “כוח מילולית”, “כלבי המחץ”, “טינגה טינגה” שם היא מדובבת קוף חום, “דגי דג” שם היא מדובבת את חנה, “חידות על חיות”, “פוקימון” שם היא מדובבת את אורסולה ואת ליירה, “יוגי דב” שם היא עושה קולות רקע, “רולבוטס” שם היא מדובבת את פני, “ליגת סופר רשע” שם היא מדובבת דמויות שונות, ועוד. הסרט האחרון שבו לוקחת חלק המדובבת הוא גנוב על המיניונים.
 

גנוב על המיניונים וטליה ברקאי

עוד מדובבת מוכשרת שלוקחת חלק בסרט גנוב על המיניונים, היא טליה ברקאי, שהיא גם במאית דיבוב מאוד מצליחה. היא עשתה בימוי לסרטים וסדרות כמו: “צבי הנינג’ה”, “בובספוג מכנסמרובע”, “ג’לי טרזן”, “סוניק הקיפוד”, “רני רן הסקרן”, “חבורת החצר”, “ארץ מבולבלת”, “הפרוגלים”, “חידות על חיות”, “דגי דג” ועוד. היא דובבה עוד סרטים חוץ מהסרט גנוב על המיניונים, כמו: “מפלצת של מלון” שם היא עושה קולות רקע, “הנוקמים”, “הפיה לילי וחד הקרן” שם היא מדובבת את כלנית, “הנסיכות של דיסני”, “פיניאס ופרב”, “מפלצות קטנות”, ועוד סרטים שונים.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: