המירוץ למיליון עונה 3

9 Jul

המירוץ למיליון עונה 3

בפרק האחרון של התוכנית המירוץ למיליון עונה 3, כאשר הגיעו המתמודדים לברזיל, הם נאלצו להגיע אל מקום שהוא כולו שמש. הם נורא שמחו להגיע סוף סוף למקום עם קצת שמש שמזכיר להם את הארץ, לאחר שהם היו עם בגדים ארוכים לאורך כל תחילת המירוץ וקפאו בשלג ובקור. אין ספק שמתמודדי המירוץ למיליון נראים הרבה יותר טוב בקצר. הזוג שהכי חיכה להגיע אל ברזיל ולהיות עם קצר הם איציק ואלירן שלבסוף קיבלו את העונש שלהם לשים בגדים ארוכים מעליהם, ולהמשיך את המשימות עד שיגידו להם להוריד את זה. מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 הולכים בקרוב להתמודד עם ההדחה הראשונה שלהם בברזיל.
 

המירוץ למיליון עונה 3 והאקסטרים

משימת האקסטרים של מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 הניתנת במתכונת של סדרות לצפייה ישירה כאן באתר, הייתה לא פשוטה בכלל הפעם, הם נאלצו להתמודד עם משימה שבה היה על אחד מחברי הצוות לרדת מהאוויר עם סוג של משהו מתעופף כזה כאשר הם קשורים, בן הזוג צריך לחכות להם בלב ים על סירה, וכאשר הם יורדים אל הקרקע עליהם לשחות אל בן הזוג ולהציל אותו. זה היה משימה לא פשוטה כי חלק מהמתמודדים סובלים מפחד גבהים, ולכן הם נאלצו להתמודד עם הפחד, דבי שהכי פוחדת מדברים לבסוף עשתה את המשימה הזאת ואף הצליחה בה, כרגע זה המשימה הקשה ביותר שהייתה בתוכנית המירוץ למיליון עונה 3.
 

המירוץ למיליון עונה 3 והאוטובוס

רגע לפני שמתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, הגיעו אל משימת האקסטרים הם נאלצו להתמודד עם משימה אחרת, הם רקדו סמבה לאורך כל הדרך עם רקדנית סמבה מקצועית, והיה עליהם להמשיך איתה לאחר משימת חיטוב הישבן ולקחת אותה איתם באוטובוס למשימת האקסטרים רק שגם באוטובוס היה עליהם להמשיך ולרקוד סמבה ולהרקיד איתם יחד את כל האנשים הנמצאים באוטובוס. זאת הייתה משימה לא פשוטה עבור מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3, אבל המון אנשים לבסוף זרמו איתם והתחילו לרקוד איתם בתוך האוטובוס, דבר שעזר להם מאוד.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: