מלבי אקספרס

8 Jul

מלבי אקספרס

הסדרה מלבי אקספרס, עומדת להגיע בקרוב אל המסכים של ערוץ 10, אין ספק שזאת אחת הסדרות המסקרנות של הקיץ. ובכלל של היוצר הגדול מיקי גבע, המוכר לכולנו כאחד הסטנדאפיסטים האהובים בארץ, הוא ללא ספק עשה דרך מאוד ארוכה בקרירה שלו, וכעת הוא מסמן עוד נקודה בדרך, כאשר הוא יוצר ספר שנקרא “מלבי אקספרס” ובימים אלו עומד לצאת הגרסה הטלוויזיונית של הספר. אין ספק שספרים שזוכים להצלחה זוכים גם להצלחה כאשר מעבירים אותם אל המסכים, מעניין לראות האם הסדרה תהיה על אותו הקו של הספר או שמה יהיו שינויים קלים. אין ספק שמיקי גבע כבר לא יכול לחכות שהסדרה שלו מלבי אקספרס תעלה למסכים.
 

מלבי אקספרס וברזיל

הסדרה מלבי אקספרס כולה, צולמה בברזיל, וחלקים מאוד קטנים צולמו בארץ, אין ספק שעצם העובדה שהיא צולמה בברזיל, הצילומים עלו לערוץ המון כסף, ולאור הבעית הכלכליות שהיו בתקופה האחרונה בערוץ לקח להם זמן לעלות את הסדרה הזאת. ערוץ 10 ממשיך להתפתח עם תוכניות וסדרות מאוד שוות, ומעניינות, ולא מפחד להשקיע את מיטב כספו על הסרטים והסדרות האלה. הסדרה הזאת הולכת להביא לנו את הרוח הטרופית של ברזיל, את החופים המופלאים, את הנופים המרהיבים, וללא ספק לספק לנו לא מעט מלבי, בחופים היפים של ברזיל, מלבי אקספרס הולכת להיות גם סדרה קומית לא קטנה. הקטגוריה של סדרות לצפייה ישירה כאן באתר שלנו עם כל הפרקים המלאים.
 

מלבי אקספרס ועדי הימלבלוי

אחת השחקניות בסדרה מלבי אקספרס היא עדי הימלבלוי, שהיא שחקנית ודוגמנית מאוד מוכשרת, לא כולם יודעים את זה אבל הפנים של עדי נחשפו לראשונה אצל דודו טופז, כאשר היא השתתפה בתחרות של דוגמניות, אין ספק שמשם הפרצוף שלה היה מוכר לכולם, אבל החשיפה הגדולה שלה הגיעה בעקבות ההשתתפות שלה בסדרה “השמיניה” בערוץ הילדים, שם היא קיבלה את החשיפה הגדולה, ומשם עברה לחשיפה עוד יותר גדולה, כאשר החלה להשתתף בטלנובלה של “הוט”, “האלופה” בתפקיד ראשי, אין ספק שכעת היא מסמנת עוד יעד בדרך ומשתתפת גם בסדרה מלבי אקספרס.
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: