אגדת שלג

8 Jul

אגדת שלג

הסרט אגדת שלג הוא אחד מסרטי האנימציה של הקיץ הקרוב, אומנם הוא מדבר על שלג, ועל קור, אבל יהיה נחמד לצפות בסרט הזה גם בימים החמים ולהצטנן בזכותו. הסרט הזה הולך לספר לנו את סיפורם של שבט, אשר גר בצפון הרחוק והקר, שבו כל החיות כבר נעלמו, ואין לשבט הזה מה לאכול, הוא נאלץ להתמודד עם מצב לא נעים בכלל, של רעב מאוד קשה. הסרט הזה מגולל את סיפורם של שלושה צעירים, הם אסקימואים, והם יוצאים למסע מאוד מסוכן, אחרי אגדה ששייכת לסרילה. אין ספק שהסרט הזה אגדת שלג הולך להיות בין הסרטים המעניינים של הקיץ הקרוב, ולהביא לנו סיפור מאוד מרתק.
 

אגדת שלג ועתליה פירס

עתליה היא אחת המדובבות בסרט אגדת שלג, היא מדובבת חדשה בתחום, אך היא מוכרת לכולם בעיקר בזכות השתתפותה בתוכנית “דה וויס”, היא הגיעה למקום מאוד רחוק בתוכנית, ואף כמעט והעפילה לגמר, המנטורית שלה הייתה שרית חדד, והיא היא התמודדה על מקום בגמר אל מול דנה צלח, שניצחה אותה והגיעה אל הגמר. עתליה מתחילה בקרירה חדשה של דיבוב, והיא לראשונה הוא לוקחת לקחת חלק בסרט כמו אגדת שלג, היא ככל הנראה הולכת לדובב תפקיד מאוד ראשי בסרט. עתליה מגיעה מדימונה, היא חלק מהכושים העבריים של העיר, והיא יוצאת לדרך חדשה בעולם הבידור, דרך עצמאית ומעניינת. סרטי ילדים לצפייה ישירה ממתינים לכם כאן באתר שלנו עם תרגום וגם בדיבוב.
 

אגדת שלג ודניאל מגון

דניאל מגון הוא אחד המדובבים המוכשרים בארץ, הוא לוקח חלק בסרט אגדת שלג לצפייה ישירה, הוא דובב לא מעט סרטים וסדרות במהלך הקרירה שלו, ואף השתתף גם כשחקן במספר הפקות. הוא דובב סרטים וסדרות כמו: “צבי הנינג’ה”, “טורפים מלידה” שם הוא הקריין, “מפעל הגיבורים” שם הוא מדובב את סרג’, “עיר המלאכים” שם הוא מדובב את אנדרו, “חברים בחווה” שם הוא מדובב את אוטיס, “פוקימון” שם הוא מדובב בתפקיד ראשי את הדמות של אש, “הארי פוטר” שם הוא מדובב את רון וויזלי, “יצאת כריש” שם הוא מדובב את דילן, ועוד סרטים כמו אגדת שלג, בהם לוקח המדובב חלק.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: