אגדת שלג

7 Jul

אגדת שלג לצפייה ישירה

הסרט אגדת שלג לצפייה ישירה, הוא סרט מאוד מעניין, הוא מספר את סיפורה של האגדה העתיקה, הנמצאת הרחק בין הקרחונים, לפי האגדה, מסתתרת ארץ מאוד גדולה, שתוכל להציל את כל הכפר שמת מרעב, ולא מצליח להסתדר בעצמו. לא כל אחד יכול למצוא את הארץ הזאת, רק האנשים שהנשמה שלהם טהורה ויש להם כוונות טובות, רק הם יצליחו למצוא את הארץ הזו. מי שהולך לחפש אותה הם בנו של ראש השבט, הארוסה שלו ואפיק, שהוא גיבור הסרט, הוא צעיר מאוד אמיץ ויש לו כוחות מיוחדים. אך כמובן שיש גם את הדמות של הרשע, בסרט הזה הוא הזקן שמנסה לעצור את החיפוש של אגדת שלג לצפייה ישירה.
 

אגדת שלג לצפייה ישירה ויהונתן מגון

אחד המדובבים בסרט אגדת שלג לצפייה ישירה הוא יהונתן מגון, הוא שחקן מוכשר שלקח חלק בהפקות בישראל כמו: “אורים ותומים” שם הוא משחק את לביא, “התגנבות יחידים” שם הוא משחק את מלבס, “משמורת” שם הוא משחק את ים, “אלנבי רומאנס”, “בעקבות הסיפורים הקסומים” תוכנית בערוץ הילדים שם הוא משחק דמויות שונות, ועוד. הוא גם מדובב מאוד מוכשר שלוקח חלק בסרטים נוספים חוץ מהסרט אגדת שלג לצפייה ישירה, כמו: “גרוב היי” שם הוא מדובב את דיוק, “מסתורי הטבע” שם הוא עושה קריינות, “ג’וני טסט” שם הוא מדובב את מונטי, “צומת ג’ונגל” שם הוא מדובב את פילוואן, ועוד. סרטים לצפייה ישירה ממתינים לכם כאן באתר שלנו.
 

אגדת שלג לצפייה ישירה וליאנה עיון

ליאנה עיון היא מדובבת מאוד צעירה בתחום, היא רק בת 18, והיא לוקחת חלק בסרט אגדת שלג לצפייה ישירה, היא לקחה חלק כמדובבת בסרטים וסדרות כמו: “נווה עצלנות” שם היא מדובבת את סטפני, “השכן הקסום שלי טוטורו”, שם היא מדובבת את סאצוקי, “מפלצות בע”מ” שם היא עושה קולות רקע, “פיטר פן 2” שם היא מדובבת את דני, “מרד החיות” שם היא מדובבת את חזירון, “טרזן 2” שם היא מדובבת את גור גורילה, וכמובן בסרט אגדת שלג לצפייה ישירה.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: