המירוץ למיליון עונה 3

2 Jul

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה

התוכנית המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, ממשיכה להוכיח לנו שהיא אחת התוכניות השוות בטלוויזיה, כרגע מתמודדי המירוץ נמצאים בצרפת, ואת רוב המשימות הם עושים בעיר פאריז, אך אין להם שהות ממושכת בצרפת, הם עוברים כבר בתוכנית הבאה ליעד חדש, היעד הבא שלהם הוא ברזיל. לאחר ההצלחה של המירוץ למיליון, הבינו המפיקים שהם צריכים לרענן ולקחת את המתמודדים כל פעם ליעד חדש, היעד שהם היו בו כרגע הכי הרבה זמן היה ספרד, שמשם עברו מיד לצרפת, ככל הנראה אין להם הרבה משימות בצרפת, ולכן מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, עוברים בקרוב לאחת מהארצות האקזוטיות ברזיל.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה והמנעולים

אחת המשימות של מתמודדי מירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה בפרק האחרון, הייתה משימת מנעולים מאוד קשה, היה על המתמודדים לנסות לפתוח מנעול, בגשר המנעולים הגדול ביותר בצרפת. זה גשר שכל זוג שמגיע לשם, נועל את האהבה שלו במנעול לגשר, ואז זורק את המפתח לים. מתמודדי המירוץ, היו צריכים לחפש את המנעול המתאים ביותר למפתח שהם קיבלו, ולמצוא את המנעול ולפתוח אותו, אין ספק שזאת משימה שעיכבה אותם מאוד, ורוב מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, היו צריכים לחכות שם, גם אלה שהגיעו ראשונים, ולאבד את היתרון הקיים שלהם, הסוורים היו הראשונים שהצליחו לעשות את זה. סדרות לצפייה ישירה מכל הסוגים והזמנים תוכלו למצוא כאן באתר שלנו.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה ואהבה

במשימה האחרונה של מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3, הם היו צריכים לפתוח מנעול, אך בין כל המנעולים הם נאלצו להסתבך במיוחד, רוב המנעולים מספרים את סיפורו של גשר המנעולים הגדול, יש האומרים שכל האוהבים המגיעים לפאריז, פשוט נשבעים סוג של אמונים כאשר הם לוקחים מנעול, רושמים את שמם וזורקים את המפתח של המנעול לים, מיד לאחר מכן. אין ספק שזה סיפור מאוד מעניין של המון אוהבים, אך מתמודדי המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, לא אהבו בכלל לראות את כמות המנעולים שהיו שם.
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: