הפיג’מות עונה 8

1 Jul

הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה

הסדרה הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה, היא בין הסדרות האהובות ביותר ששודרו ב”ערוץ הילדים”. “ערוץ הילדים” הוקם לפני המון שנים, והוא הביא לנו המון סדרות מקור לילדים מצליחות במיוחד, אבל אין ספק שאין סדרה שהחזיקה כמו הסדרה הזאת, בזכות ההצלחה שלה בעצם זה מה שעושה סדרה, ובעצם מביא אותה למצב של שמונה עונות מאוד מצליחות, ושל וותק של 10 שנים על המסך. סדרה שנמצאת כל כך הרבה זמן על המסך ומצליחה לשרוד, זה לא מובן מאליו, זה אומר שזאת סדרה שהיא מצליחה באמת. הסדרה הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה, נמצאת כרגע בפרקיה האחרונים של העונה, ובקרוב תעלה העונה התשיעית.
 

הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה וגלית גוטמן

אחת השחקניות של הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה, היא גלית גוטמן, היא משתתפת בסדרה הפיג’מות בתפקיד עצמה. היא דוגמנית על מאוד מצליחה, היא השתתפה בהמון קמפיינים במהלך הקרירה שלה, אין ספק שהיא אחת הדוגמנית המצליחות שהיו בישראל. אך עם קרירת הדוגמנות שלה היא משלבת גם קרירת משחק והנחיה, היא השתתפה בסדרות כמו: “החברים של נאור”, “נשות הטייסים” שם שיחקה את גילת תבואי, “בשורות טובות”, “השיר שלנו” שם שיחקה את רונית רקת, “שמש”, “רמת אביב גימל” ועוד. היא הנחתה סדרות לצפייה ישירה כמו: “בטבעת זו”, “מחפשים אהבה”, “הדוגמניות”, “משחק מקדים” ועוד. הסדרה האחרונה בה היא משתתפת היא הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה.
 

הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה ובועז קונפורטי

בועז הוא גם אחד השחקנים של הסדרה הפיג’מות עונה 8, הוא לא שחקן כל כך מוכר, אך הוא לקח חלק בלא מעט סרטים וסדרות במהלך הקרירה שלו, הסדרה הראשונה בה השתתף היא סדרת הקומדיה של “קשת”, “רמזור” שם שיחק בתפקיד שקוראים לו ערן. לאחר מכן שיחק בסדרה “ראש גדול” את אילן בורלא, ואז שיחק בסרט “אולי הפעם” את הבחור בדייט של עידית, הוא שיחק גם בסדרה “חטופים” ולאחרונה מככב בסדרה הפיג’מות עונה 8 לצפייה ישירה.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: