סרטי קומדיה

30 Jun

סרטי קומדיה לצפייה ישירה

סרטי קומדיה לצפייה ישירה הם בדרך כלל הסרטים המצליחים ביותר בבתי הקולנוע, אין ספק שכיף ללכת אל בתי הקולנוע ולראות סרטים מצחיקים, זה ההנאה שבללכת אל בתי הקולנוע ולראות סרטים. אחד מסרטי הקומדיה המצליחים של 2006, הוא הסרט “אהבה וצרות אחרות” הסרט הזה מספר את סיפורה של אקס, היא מתפקדת כעוזרת של עורכת מאוד מצליחה במגזין ווג אשר בבריטניה, היא גרה בלונדון ויש לה המון חברים סביבה, היא כל הזמן מנסה לעזור לחבריה במערכות היחסים הכושלות שלהם, והיא רוצה למצוא לעצמה אהבה אמיתית, היא לא מתמקדת בחיי האהבה שלה, והיא לא מבינה שהאהבה עוד רחוקה עבורה, אין ספק שהסרט הזה הוא בין סרטי קומדיה לצפייה ישירה מצליחים במיוחד.
 

סרטי קומדיה לצפייה ישירה ובריטני מרפי

בריטני היא אחת מבין השחקניות המצליחות בתחום סרטים לצפייה ישירה, היא השתתפה בלא מעט סרטים וסדרות במהלך הקרירה שלה. היא שיחקה בסרטים כמו: “נטושה”, “נערת הראמן”, “דדליין”, “לאורך המסדרון”, “מסיבת רווקים”, “נעדרת”, “יומן האקסיות”, “ירח דבש מטורף”, “8 מייל”, “ימים מכורים”, “מעולם לא”, “בחורים בחיי”, “בנות בסטייל”, “דרייב”, “קלולוס” ועוד. היא משתתפת גם בתור מדובבת בסרט “המלך היל” שם היא מדובבת לאורך כל העונות של הסדרה, היא משחקת בהמון סרטי קומדיה לצפייה ישירה אך גם בלא מעט סרטים מצוירים כמו: “טינקרבל”, “תזיזו ת’רגליים” ועוד.
 

סרטי קומדיה לצפייה ישירה ואשטון קוצ’ר

אשטון הוא אחד השחקנים המוכרים בתחום סרטי קומדיה, הוא בן 35, והוא שחקן מאוד מוכשר שהשתתף במהלך הקרירה שלו בהמון קומדיות הוא השתתף בסרטים כמו: “ג’ובס”, “קשר לא מחייב”, “סילבסטר בניו יורק”, “קילרים”, “התפשטות”, “יום האהבה”, “המגן”, “חברים על הכוונת”, “הכי דומה לאהבה”, “נחשו מי?”, “אפקט הפרפר”, “ירח דבש מטורף”, “הבת של הבוס שלי”, “אחי, איפה האוטו שלי?” ועוד. הוא השתתף בלא מעט סרטי קומדיה לצפייה ישירה, אך השתתף גם בסדרות כמו: “פאנק’ד שם הוא מככב לאורך 7 עונות.
 
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: