האח הגדול עונה 5

26 Jun

האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה

התוכנית האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה, בפרק האחרון התעסקה בעיקר בחלקה ביומולדת של הנשיא פרס, הדיירים נורא אוהבים את הנשיא, והתרגשו לקראת יום הולדתו ה-90, הם לא יכלו לראות את המופע הגדול שהופק עבורו בבנייני האומה ונאצלו להסתפק במסיבה קטנה משלהם, האח הגדול לא נתן להם לעשות משימה ממש גדולה בתוך הבית, אך ללא ספק הוא נתן להם את האפשרות לברך את הנשיא, ואחר כך שלח את כל הברכות אל בית הנשיא, על מנת שיראה את הדיירים ואת מה שיש להם להגיד עבורו, זה היה אחד הפרקים החינוכיים של האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה.
 

האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה ומשימת הפקחים

משימת הפקחים יוצאת לדרך בבית האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה הנמצא במתכונת של סדרות לצפייה ישירה, בפרק האחרון של התוכנית. אין ספק שזאת הייתה משימה לא פשוטה, האח הגדול הוסיף חוקים מאוד קשים ונוקשים אל תוך הבית, ואסר על הדיירים כל פעם לעשות דברים אחרים, כל דייר שעובר על אחד מחוקי הבית, מקבל דו”ח, מהפקחים של הבית: לבנה, ביז’ו וענת. הדיירת שקיבלה הכי הרבה דו”חות הייתה דורין מכיוון שהיא עברה המון פעמים על החוקים שהאח הגדול הציב ברחבי הבית, גם טהוניה קיבלה דו”ח וגם לאון קיבל לא מעט דו”חות, אין ספק שזאת הייתה אחת המשימות הטובות של האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה.
 

האח הגדול עונה 5 לצפייה ישירה והפקחים

אין ספק שהפקחים של האח הגדול עונה 5 פרק 16, ביז’ו, לבנה וענת מאוד מתאימים לתפקיד הפיקוח, אך הם נאלצו להתמודד עם המרד של הדיירים מידי פעם לעשות דברים, אחד הקטעים הקשים היה לראות את לבנה מחויבת להביא דו”ח לטהוניה, ושטהוניה כועסת עליה ויוצאת עליה על כך שהיא הביאה לה דו”ח, הן חברות נורא טובות והן חלק מהקבוצה, והיה חבל לראות ריב שכזה ביניהם בגלל משימה, אין ספק שזה היה ריב קטן בבית האח הגדול עונה 5.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: