פסיפיק רים

24 Jun

פסיפיק רים לצפייה ישירה

הסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה הוא סרט של הבמאי המצליח ג’יירמו דל טורו. הוא מספר על האיום החדש שקיים על העולם. מפלצות ענק יוצאים היישר מהאדמה ומנסות להטיל כמה שיותר אימה על כדור הארץ כולו. בני האדם שמפחדים שהמפלצות האלה ישתלטו להם על העולם מחליטים לנסות והלחזיר במלחמה, הם הופכים את עצמם לרובוטים ענקיים שמי שמפעיל אותם הם בעצם לוחמים והם אלו ששולטים בהם. העלילה של הסרט הזאת מאוד מעניינת ומסקרנת, ומעניין לראות כיצד הביאו את העלילה ליידי ביטוי בבתי הקולנוע, וכיצד הסרט עצמו צולם ובאיזה טכנולוגיה השתמשו על מנת להמחיש את כל מה שקורה בסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה.
 

פסיפיק רים לצפייה ישירה ורון פרלמן

השחקן רון הוא רק בן 63, והספיק להשתתף במהלך הקרירה שלו בכ- 45 סרטים. הוא אחד הכוכבים של הסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה. הוא התחיל את הקרירה שלו בשנת 1986 עם הסרט “שם הוורד”. הוא השתתף בסרטים כמו: “מחיר התהילה”, “הנוסע השמיני”, “עיר הילדים האהובים”, “גזר דין מגבוה”, “טרזן 2”, “חמש בנות”, “בשם המלך”, “נחיתה רכה”, “צבע מקומי”, “הנוסחה”, “קבר השד”, “פלונטר”, “דרייב”, “עונת המכשפה”, “קונאן הברברי”, “באד אס”, “מעשים אלימים”, “מלך העקרבים 3” ועוד. הוא השתתף לא רק בסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה, הוא גם השתתף בסדרות כמו: “באטמן”, “סופרמן”, “ליגת הצדר”, “אנימניאקס” ועוד מגוון סדרות לצפייה ישירה.
 

פסיפיק רים לצפייה ישירה וקליפטון קולינס ג’וניר

השחקן קליפטון קולינס ג’וניור הוא אחד השחקנים המוכשרים בתעשיית הקולנוע, הוא בן 43 ולוקח חלק גם בסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה. הוא השתתף בסרטים כמו: “פארקר” סרט מאוד מצליח שיצא בתחילת 2013, “הניסוי”, “האקסים של החברים שלי”, “המתיחה”, “המשחק המושלם”, “סטארטרק”, “בבל”, “סאנשיין בע”מ”, “אחים” ,”מושחתים”, “בלתי מנוצח”, “חוקי המשיכה”, “המבצר האחרון”, “טראפיק”, “טייגרנד”, “מחיר התהילה”, “רוצחים בהמתנה”, “187 – קוד רצח”, ועוד. הוא לקח חלק גם בסדרה “גנב” למשך כל העונות. הסרט האחרון בו נוכל לראות את השחקן מככב הוא הסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה.
 
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: