המירוץ למיליון עונה 3

24 Jun

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה היא אחת התוכניות המובילות כרגע בטלוויזיה, ביחד עם “האח הגדול”, אין ספק שהמשימות בתוכנית הן שעושות את התוכנית לאחת התוכניות הטובות שהיו על המסך בתקופה האחרונה. אחת המשימות הקשות בדרך כלל היא משימת צומת, בגלל שבמשימת צומת על הזוגות לבחור איזה משימה הם רוצים לבצע, יש להם אפשרות לבחור בין 2 משימות, הבעיה היא שבמשימה כזאת יש לזוגות את האפשרות לעכב זוג אחד, שעליו לבצע את המשימה השנייה בנוסף למשימה שביצע, בפרק האחרון של המירוץ, הייתה משימת צומת לא פשוטה בכלל, והזוג המוביל של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, נאלצו להתעכב ולבצע משימה נוספת.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה וסירנדה

סירנדה הוא שיר שבדרך כלל גבר שר לאהובתו, בפרק האחרון של המירוץ למיליון עונה 3, היה על הזוגות לבצע משימה שבה היה עליהם לבצע את השיר “סיגליות” ולתת בכל פעם שיש את המילה סיגליות, פרח לאישה שהם שרים לה. זה משימה לא קלה בכלל, מכיוון שהם היו צריכים לגרום למישהי להישאר במקום ולא לזוז בכלל, על מנת שיוכלו לשיר לה את השיר שהם רוצים ולתת לה את הפרח, הרבה אנשים עזבו את המקום תוך כדי המשימה, אין ספק שזה אחת המשימות הקשות של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה ושטיחים

עוד משימה שהייתה בפרק האחרון של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה כאן באתר במתכונת של סדרות לצפייה ישירה, במשימת הצומת, היא משימת אלוף השטיחים, על הזוגות היה לנקות שטיח, כאשר אחד מרים את השני על הכתפיים וכך זה נעשה, השטיח היה אמור להיות מבריק, וזה לא היה פשוט בכלל, מכיוון שהשטיחים היו מאוד מלוכלכים, והמנקה המקומי של השטיחים, לא וויתר להם על הפרט הכי קטן, והזוגות נאלצו לקבל ממנו כל פעם את המילה “זה לא נקי מספיק”, אחת המשימות הקשות של התוכנית המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: