איש הפלדה לצפייה ישירה

19 Jun

איש הפלדה לצפייה ישירה

הסרט של סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה, כובש את מסכי הקולנוע בחודש האחרון, הוא באמת אחד הסרטים המסקרנים ביותר שיצאו הקיץ הזה. אין ספק שזה סרט שמביא לנו משהו שעוד לא ראינו בבתי הקולנוע, משהו מרענן וחדש. הוא מביא לנו את גיבור העל סופרמן, עם אותו הסיפור הישן רק עם כמה שידרוגים ועם אנימציות שעוד לא נראו בהמון סרטים. הסרט הזה מקווה לגרוף כבר בשבוע הראשון את הרף שהציב לעצמו, והרף הזה היה לעבור את באטמן האביר האפל שזכה להצלחה רבה בבתי הקולנוע. אין ספק שהסרט הזה סופרמן איש הפלדה לצפייה ישירה אכן זוכה להצלחה רבה ומצליח להביא המון אנשים אל בתי הקולנוע.
 

איש הפלדה לצפייה ישירה ולורנס פישבורן

לורנס הוא אחד משחקני הסרט איש הפלדה לצפייה ישירה, הוא בן 51 והספיק להשתתף במהלך הקריירה שלו בכ- 44 סרטים. זה לא הסרט היחיד בו נראה השנה את לורנס, הוא משתתף גם בסרט “המושבה” שעומד לצאת בהמשך השנה. הוא התחיל את הקריירה שלו בשנת 1983 עם הסרט “ראסטי ג’יימס” והמשיך את הקריירה שלו בסרטים כמו: “מפגש לוהט”, “מבוכה בבית הספר”, “מרדף בניו יורק”, “אותלו”, “מהלכים תמימים”, “בעומק הפשע”, “פעם בחיים”, “מטריקס” בסרט זה השתתף בכל סדרת הסרטים, “משוריין”, “טורפים” ועוד. הסרט האחרון בו מככב השחקן לורנס הוא הסרט איש הפלדה לצפייה ישירה.
 

איש הפלדה לצפייה ישירה ודיאן ליין

דייאן ליין היא שחקנית מאוד מוכשרת, רק בת 48 והספיקה להשתתף במהלך הקרירה שלה בכ- 28 סרטים. היא חוזרת אלינו אל בתי הקולנוע לאחר שנתיים של רגיעה מעולם הסרטים, לפני שהשתתפה בסרט איש הפלדה לצפייה ישירה, השתתפה השחקנית בסרט “קולנוע האמת” בשנת 2011. היא השתתפה גם בסרטים כמו: “ללא עקבות”, “ג’אמפר”, “קילשוט”, “לילות ברודנטה”, “בוגדת”, “תחת שמש טוסקנה”, “רצח בבית הלבן”, “הנערה מכיכר וושינגטון”, “ללכת על הירח”, “נערי הכרך”, “מועדון הכותנה” ועוד. הסרט האחרון בו היא מככבת הוא הסרט איש הפלדה לצפייה ישירה.
 
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: