המהפכה עונה 1

18 Jun

המהפכה עונה 1

הסדרה המהפכה עונה 1, עלתה לראשונה בספטמבר 2012, עם עליית סדרות הסתיו של ארה”ב. אין ספק שהסדרה הזאת זכתה להצלחה רבה מאוד בארה”ב. זוהי סדרת מדע בדיוני מאוד מעניינת ומצליחה, הסדרה הזאת מספרת בעצם סיפור שמתרחש בעתיד, הוא מתאר תופעה שאינה ידועה שמשביתה את כל החשמל בכל העולם, אין מחשבים ואלקטרוניקה, אנשים נאלצים להסתגל לעולם שהוא עולם חדש, שהוא ללא חשמל. אזורים רבים הופכים להיות בשליטה של כל מיני כנופיות, הסדרה מתמקדת במשפחה אחת שמחזיקה במכשיר מאוד מיוחד, שהוא המפתח בעצם למה שקרה לפני 15 שנים שגרם לחשמל להעלם מהעולם. אין ספק שהסדרה המהפכה עונה 1 מביאה לנו עלילה מאוד מעניינת.
 

המהפכה עונה 1 ובילי בורק

בילי בורק הוא אחד השחקנים של הסדרה המהפכה עונה 1, הוא שחקן מאוד מפורסם, שהחל את קריירת המשחק שלו כבר בשנת 1998 עם הסרט “ללא גבולות”. הוא שחקן קולנוע וטלוויזיה, שלראשונה משתתף בתוכנית טלוויזיה מאוד מצליחה. הוא השתתף בסרטים כמו: “טעות בסנדק”, “שעת העכביש”, “צומת אחרונה”, “עדות שבורה”, “חגיגה של אהבה”, “ללא עקבות”, “מרדף עצבני“, ועוד. הסרט שבאמת גרם לבילי להיות שחקן מאוד מפורסם הוא הסרט “דמדומים” הוא השתתף בכל סדרת הסרטים של דמדומים והסרט הזה עזר לו לקבל את התפקיד הנחשק בסדרה המהפכה עונה 1, אין ספק שלפעמים סרטים מצליחים או סדרה מצליחה פותחים המון דלתות.
 

המהפכה עונה 1 ואליזבת מיטשל

עוד שחקנית מאוד מוכשרת ומפורסמת בארה”ב היא השחקנית אליזבת מיטשל שלוקחת חלק בסדרה המהפכה עונה 1, היא שיחקה בתפקידי אורח בסדרות מאוד מצליחות כמו: “האוס”, “חוק וסדר”, “CSI”, “בוסטון ליגל” , ועוד. אך היא מוכרת לכולם בעיקר בזכות התפקיד שלה באחת הסדרות המובילות שהיו בארה”ב ובעולם כולו, הסדרה “אבודים” שמספרת את סיפורו של מטוס המתרסק אל אי בודד, והאנשים צריכים להסתגל למצב חדש שבו הם נמצאים על אי בודד, אין ספק שהיא חוזרת אלינו למסך בגדול עם הסדרה המהפכה עונה 1 במתכונת של סדרות לצפייה ישירה מהארץ ומחו”ל.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: