חברות

12 Jun

חברות לצפייה ישירה

הסדרה חברות לצפייה ישירה, היא סדרת קומית שאותה יצרה ליטל שוורץ, לאחר ההצלחה של ליטל שוורץ כקומיקאית עצמאית בעולם הבידור, היא מחליטה לעשות מעשה לא קל, היא עוברת אל מאחורי הקלעים אך נשארת עדיין בקדמת המסך, היא כותבת את הסדרה חברות ובין היתר ממשיבה גם לככב בה בדמות של נועה. אין ספק שליטל שוורץ היא כותבת מאוד מוכשרת, והסדרה באמת כתובה ועשויה הייטב. הסדרה הזאת זוכה להצלחה רבה למרות העובדה שמשודרת בערוץ 10, שהוא לא כל כך ערוץ מצליח, אך מצליח להביא לפעמים לערוץ גם הפקות שזוכות להצלחה ומקבלות פידבקים חיוביים. הסדרה חברות לצפייה ישירה הולכת להמשיך לעוד עונה, אין ספק בכך.
 

חברות לצפייה ישירה ואגם

ביתה של ורד בסדרה חברות פרק 9 לצפייה ישירה, אגם, חוגגת יומולדת, כמובן שורד שאוהבת לעשות הכל בגדול, ושידברו עליו חוגגת לה יומולדת בצורה המושלמת ביותר, היא מביאה לשם הופעה מיוחדת, מביאה עמדות של אוכל, שקיות הפתעה והכל בגדול, כמו שהדמות של ורד אוהבת. את דמותה של ורד מגלמת השחקנית לירון וייסמן בצורה מושלמת. ורד אוהבת מאוד להציק לחברותיה על כמה שהן פחות מוצלחות ממנה. היא עושה לביתה את היומולדת הגדולה ביותר והיפה ביותר שהם ראו. נועה שרואה את היומולדת המושקעת של ורד יודעת שהיא לא יכול לעשות יומולדת פחות שבה מזו שורד עשתה. התחרות בסדרה חברות לצפייה ישירה נמשכת.
 

חברות לצפייה ישירה וליה

ביתה של נועה בסדרה חברות לצפייה ישירה, במתכונת סדרות לצפייה ישירה, היא ליה, החוגגת יומולדת גם. נועה שרוצה מאוד שהיומולדת של ליה תצליח, מנסה לעשות הכל על מנת להתעלות על היומולדת שעשתה ורד לבת שלה. היא מתחילה לתכנן את היומולדת ומבינה שהעלויות של היומולדת גבוהות מאוד והיא לא יכולה להרשות לעצמה לעשות דבר שכזה. גם בעלה של נועה, ארז לא מסכים שנועה תשתגע בעקבות היומולדת ותתחיל לעשות תחרות עם חברתה מי טובה יותר. אין ספק שנועה רוצה את הטוב ביותר לבת שלה, אבל גם סוג של רוצה להחזיר לורד. אחד הפרקים המצחיקים של חברות לצפייה ישירה.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: