קוטלי המכשפות

4 Jun

קוטלי המכשפות לצפייה ישירה

הסרט קוטלי המכשפות לצפייה ישירה הוא אחד הסרטים היפים שיצאו בשנת 2013. הוא סרט מאוד יפה המשלב כמה ז’אנרים מאוד מצליחים כמו: אימה, פעולה וקומדיה. הסרט מספר לנו את הסיפור של 15 שנה לאחר חוויה מאוד טראומטית שקרתה לדמויות הראשיות בבית הממתקים של המכשפה, ומחזיר לנו את סיפורם של הנזל וגרטל המכונים גם תמי ועמי, יש סיפור שעדיין לא סגור מילדותם שקשור למכשפה. לאחר שהנזל וגרטל הופכים לציידי ראשים מקצועיים במיוחד הם מתחילים לצוד כל מיני מכשפות מסביב לעולם כולו. הסרט קוטלי המכשפות לצפייה ישירה הוא ללא ספק אחד הסרטים היפים שראינו בשנה הזאת נכון לעכשיו והוא זוכה להצלחה רבה.

קוטלי המכשפות לצפייה ישירה וג’רמי רנר

השחקן ג’רמי רנר, הוא בן 42 והוא אחד השחקנים הראשיים של הסרט קוטלי המכשפות, הוא השתתף במהלך הקריירה שלו בכ- 17 סרטים מאוד איכותיים ומצליחים. הוא שחקן מאוד מוכשר והשתתף בסרטים כמו: “זהות גנובה” שיצא לאקרנים בשנת 2012 וזכה להצלחה רבה, “הנוקמים” שיצא לאקרנים גם הוא בשנת 2012 והפך ל”שובר קופות”, “ת’ור”, “גנב עירוני”, “נורת מאור”, “מטען הכאב”, “לקחת”, “משימה בלתי אפשרית 4” אחד מסדרת הסרטים המצליחה של משימה בלתי אפשרית, “דפיקות לב” ועוד. הסרט האחרון שבו משחק הכוכב היה הסרט קוטלי המכשפות לצפייה ישירה, עדיין לא ברור באיזה סרטים נוספים יככב השנה.

קוטלי המכשפות לצפייה ישירה וג’מה ארטרטון

ג’מה היא אחת השחקניות של הסרט קוטלי המכשפות לצפייה ישירה, היא שחקנית מאוד מוכשרת והיא רק בת 27 אך צפוי לה עתיד מזעיר בעולם הקולנוע, היא השתתפה בכ- 16 סרטים במהלך הקריירה שלה. ואף בסרטים מאוד מצליחים כמו: “צמאות לדם”, “תמרה דרו”, “הנסיך הפרסי”, “התנגשות הטיטאנים”, “מסביב לעולם ב-50 שנה” סרט מאוד מצליח, שבו היא מתפקדת כמדובבת, “רדיו רוק”, “איפה אליס?”, “טירוף של קולג'”, “רוקנרולה” ועוד. הסרט האחרון שבו היא מככבת הוא הסרט קוטלי המכשפות לצפייה ישירה והוא מזכה אותה בהצלחה רבה בבתי הקולנוע.

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: