הערת שוליים

4 Jun

הערת שוליים לצפייה ישירה

הסרט הערת שוליים לצפייה ישירה הוא סרט ישראלי מאוד מצליח, הוא היה מועמד לכמה פרסים מאוד נחשקים בעולם הקולנוע העולמי והשתתף בכמה טקסים. הסרט מספר את סיפורם של שני פרופסורים שהם נמצאים בחוג לתלמוד באחת האוניברסיטאות הגדולות בירושלים. האחד הוא איש שהשיטה שלו היא דרך מחקר ישנה, הוא מחפש בכתבי יחד ובארכיון לעומת השני שהוא רוצה ללמד את התלמוד על פי דברי המחקר החדשים שניתנים לו. שני הפרופסורים לא מסתדרים והם מנסים להתקוטט ביניהם על ההוקרה הגדולה. הסרט הערת שוליים לצפייה ישירה ללא ספק זוכה להצלחה רבה יחסית לסרט ישראלי ואף כמעט ומועמד לפרס האוסקר הגדול, אך ללא הצלחה.
 

הערת שוליים לצפייה ישירה וליאור אשכנזי

ליאור אשכנזי הוא אחד השחקנים הראשיים בסרט הערת שוליים לצפייה ישירה, הוא שחקן ישראלי מוכשר במיוחד, והסרט הערת שוליים הוא רק חלק קטן מהקריירה של ליאור, הוא משחק את אחד הפרופסורים בסרט המנסה להשתלט על תואר ההוקרה לצד הפרופסור השני. ליאור אשכנזי הוא שחקן מוכשר הוא השתתף בשלל סרטים וסדרות ישראליות, הוא השתתף בסרטים כמו: “בננות” הסרט החדש של איתן פוקס שיצא לאחרונה, “הסיפור של יוסי” סרט המשך של הסרט “יוסי וג’אגר”, “כלבת” סרט האימה הישראלי הראשון, “אילי ובן” עוד סרט ישראלי שבו הוא משחק, בסרט הערת שוליים לצפייה ישירה השתתף ליאור בשנת 2011.
 

הערת שוליים לצפייה ישירה וליאור

הקריירה של ליאור היא ללא ספק אדירה וענקית. הוא השתתף במהלך הקריירה שלו בשלל סרטים ואפילו סדרות חוץ מהסרט הערת שוליים לצפייה ישירה, הוא מגלם בדרך כלל תפקידים ראשיים, והוא גם שחקן תיאטרון מאוד מצליח שחורש את הבמות כבר כמה שנים טובות. הוא השתתף במהלך הקריירה שלו בסדרות וסרטים כמו: “אבידות ומציאות”, “מתי נתנשק” שם הוא משחק את יובל, “האמת העירומה” שם הוא משחק את רונן, “כפיות” שם הוא מגלם דמויות שונות, “גם להם מגיע, “פולישוק”, “אדמה”, “נשואים פלוס” שם הוא משחק את שוקי אברהמי. הסרט הערת שוליים לצפייה ישירה ללא ספק הוא רק אבן דרך בקריירה של ליאור.
 
 

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: