חברות

27 May

חברות לצפייה ישירה

הסדרה חברות לצפייה ישירה היא סדרה בהפקה של ערוץ 10, לאחר שליטל  שוורץ הייתה חלק נכבד מהקאסט של “צחוק מעבידה” היא עורקת למתחרה ערוץ 10 וכותבת להם סדרה. אין ספק שההצלחה של ליטל החלה בזכות העבודה שלה ב”צחוק מעבודה” ובזכות זה שהייתה הבחורה היחידה בפנאל בחלק מהעונות. ליטל שורץ ממשיכה לתפוס תאוצה ולהראות את יכולותיה כסטנדאפיסטית מצליחה מאוד בעולם הבידור. היא כותבת את הסדרה חברות לצפייה ישירה ומוכיחה שהיא לא רק סטנדאפיסטית מצליחה אלה גם כותבת מעולה. הסדרה הזאת כתובה בצורה מעולה, והביקורות לסדרה מגיעות ממקום לא צפוי, ערוץ 10 מקבל ביקורות טובות על הסדרה הזאת והיא ללא ספק תלווה אותנו עוד זמן רב.

חברות לצפייה ישירה ועישון

באחד הפרקים של הסדרה חברות לצפייה ישירה, דודתה של שני הולכת לעולמה, והיא מורישה לשני בית נופש באילת, אך התנאי לקבלת בית הנופש באילת הוא ששני תפסיק לעשן. שני אוהבת מאוד לעשן והיא אינה מסוגלת לעשות זאת, אך היא מתחילה ללעוס מסטיקים במקום. היא מתחילה לאט לאט להיות עצבנית במיוחד בשל העובדה שהיא לא מעשנת, והיא נכנסת לחדר חקירות בעקבות עבודתה במשטרה ולא מצליחה להיות השוטר הטוב כמו שסיכמה עם אחד השוטרים. היא לאחר מכן מבצעת חקירה בעבריין ומעיפה עליו כיסא. אין ספק שזה אחד הפרקים המצחיקים של שני בסדרה חברות לצפייה ישירה.

חברות לצפייה ישירה ודמיון

דמיון הוא אחד הדברים המפותחים במיוחד אצל ילדים קטנים, באחד הפרקים של הסדרה חברות לצפייה ישירה בנה של פזית מתחיל להמציא סיפורים לחבריו בגן שיש להם בבית פיל, ושאבא שלו מאלף תנינים במקלחת. הוא גם ממציא כל מיני חיות שיש להם בבית. החברים שלו מאוד מפחדים בעקבות הסיפורים שהוא ממציא ופזית מוזמנת לגן על מנת להפסיק את הסיפורים שמפחידים את ילדי הגן. כאשר מגיעה פזית לגן עם בנה על מנת שיספר את האמת, הבן מספר יותר מידי את האמת ופזית לא מצליחה להשתלט עליו, אחד הפרקים המצחיקים של הסדרה חברות לצפייה ישירה.

רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: