משחקי הכס עונה 3

30 Apr

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

משחקי הכס עונה 3

משחקי הכס עונה 3 מספרת לנו על משפחות מלוכה הנלחמות ביניהם על הכיסא הנכסף. בעוד שמלחמה מתמדת היא כל מה שתראו כאן.  הרבה דם של חפים מפשע נשפך, בזמנים מאוד קשים בהם העניים הם כעלה נידף ברוח. בית סטארק הוא בית המלוכה המרכזי, איתו התחילה כל העלילה המושלמת הזו לעלות בתאוצה כאשר מכתב אחד היה אחראי לגורלם של רבים. לאחר כל הגילויים המלך סטארק החליט כי עליו לשמור על משפחתו, לא משנה במה זה כרוך. משחקי הכס עונה 3 הצליחה להתברג מבין הנצפות ביותר עם אחוזי רייטינג עולים מעונה לעונה. 

משחקי הכס עונה 3 ומה שחדש מעל פני השטחַ

בעונה השלישית של משחקי הכס עונה 3 מגיע אלינו ההפתעה הכי עצומה וההתחלה דווקא הייתה נראית יחסית בנאלית למה שאנחנו מכרים. עכשיו האנשים החופשיים מובילים את ג’ון למנהיג שלהם, שם הוא נוחל אכזבה קשה. ג’ון האמיץ כלל לא רצה להיות מחוץ לחומה, אך כשזה לא היה נתון לשיקולו הוא יצא. ובעוד שכל העניין הזה מתרחש אלמנתו של ריילי מתכוונת להינשא מחדש אחרי מות אהבת חייה. משחקי הכס עונה 3 הפתיעה אותנו שוב עם הצגה פשוטה ששיקפה לנו בדיוק את ההלך של רוב הפרקים האחרים. 

משחקי הכס עונה 3 וגם על העונות הקודמות לה

בעונה השנייה של משחקי הכס עונה 3 העלילה עפה לכיוון קצת אחר, שם רחשנו נקודת מבט שונה על כל ההמשך המרתק הזה. העלילה מתחילה משינוי תפקידים שגורם לרעב כבד מאוד. כאשר הם מהגרים לעיר אחרת מגלים אנשי הדותראקים לעיר אחרת בה אולי הם יוכלו למצוא מזור לכל המכות שנופלות עליהם פעם אחרי פעם. אך לא כך הדבר וכאשר הם מגיעים הם מתאכזבים לגלות כי לא נותרה אפשרות קיום בעיר אחרת, ובאופן מפתיע משהוא אחר לוקח אותם תחת חסותו ללא כל עלות או מחיר. משחקי הכס עונה 3 עכשיו עם כל הפרקים כאן באתר.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: