אחת שיודעת עונה 6

29 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

אחת שיודעת עונה 6

אחת שיודעת עונה 6 היא העונה האחרונה של אחת הסדרות המצליחות שנראו כאן. אחת שיודעת החלה את דרכה בשנת 2007, הסדרה הצליחה מאוד וזכתה לרייטינג מאוד גבוה, בזכות ההצלחה הוחלט להמשיך את הסדרה לעוד עונות. ההחלטה שהסדרה אחת שיודעת עונה 6 תהיה העונה האחרונה הייתה החלטה לא קלה, אך הם הבינו שהסיפור של הילדה שכותבת בלוג ומפרסמת את כל מה שהיא יודעת על הכוכבים הראשיים, כבר לא ממש הולך, הסיפור התחיל להיות קצת מאוס, והם חיפשו דרך להגיע למשהו חדש, אבל לא הצליחו, לכן החליטו לסיים את הסדרה בשיאה ועוד לפני עלית העונה השישית הוחלט שזו תהיה האחרונה.
 

אחת שיודעת עונה 6 ודן האמפרי

דן הוא אחד הדמויות בסדרה אחת שיודעת עונה 6, אין ספק שדמותו של דן משתנה מרגע לרגע ומעונה לעונה, הוא מתחיל בתור הילד של אבא, הילד החננה, ולאט לאט כאשר מכיר את החבורה של אחת שיודעת, צ’אק ונייט, סרינה ובלייר, הוא מבין שהוא כבר לא יכול להיות הילד החננה של הכיתה, הוא לאט לאט מציב לעצמו מטרה לשנות את מעמדו, והוא אכן מצליח, הוא הופך בסדרה אחת שיודעת עונה 6 כבר לסופר אחרי שלמד בקולג’ ואביו ואביה של סרינה יוצאים יחד, וגם המקום מגורים בו גר בתחילת העונות הופך לבית מפואר ועשיר.
 

אחת שיודעת עונה 6 ובלייר וולדורף

בלייר משחקת בסדרה אחת שיודעת עונה 6 את הביץ’, היא ללא ספק זאת שתמיד עושה את כל הבלאגן, היא מתאהבת אנושות בצ’אק הרודף שמלות, והוא מעביר אותה כמה מדורי גיהנום, עם הזמן במהלך העונות היא אף מנהלת רומן קטן יחד עם דן האמפרי שאותו בכלל לא סבלה לעולם. היא תמיד בתחרות עם חברתה הטובה ביותר סרינה, הם כל הזמן רבות ויוצאות אחת נגד השנייה. בלייר היא ילדת שמנת שיש לה משרתת ואימה עשירה במיוחד. בלייר בעונה האחרונה של אחת שיודעת עונה 6 מחליטה ללכת עם אימה ולהיות מעצבת אופנה.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: