האנטומיה של גריי לצפייה ישירה

28 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

האנטומיה של גריי לצפייה ישירה

האנטומיה של גריי לצפייה ישירה היא אחת מסדרות הדרמה של בתי החולים הטובה ביותר, היו בארה”ב המון סדרות דרמה שונות העוסקות בבתי חולים, אך ללא ספק המצליחה שמבניהן היא האנטומיה של גריי, שתופסת מקום של כבוד בסדרות הדרמה בארה”ב והיא ללא ספק אחת הסדרות המצליחות ביותר גם בעולם. האנטומיה של גריי לצפייה ישירה מציגה לנו את בתי החולים בצורה קצת שונה, מסתבר שגם במקום כמו בית חולים ניתן לחולל דרמות לא קטנות, זה מקום שעובר המון כל יום, וכך גם הצוות הרפואי שלו, האנטומייה של גריי מביאה לנו חדשנות כזו שעדיין לא ראינו על המסך.
 

האנטומיה של גריי לצפייה ישירה העונה הראשונה

העונה הראשונה של האנטומיה של גריי לצפייה ישירה נפתחת עם רייטינג מאוד גבוה, דבר שלא ממש ציפו לו בהפקה. העונה הראשונה מגוללת את סיפורה של מרדית’ גריי, ביתה של אליס גריי שהייתה בעברה מנתחת מוכרה ואהובה. מרדית’ מתחילה את ההתמחות שלה שלאחר הלימודים בבית החולים במחלקה שנקראת מחלקה כירורגית. היא נסחפת לרומן סוער עם אחד מהמנתחים הטובים והמוכרים ביותר בבית החולים הנמצא בדרגה מאוד גבוה. בנוסף האנטומיה של גריי לצפייה ישירה מביאה לנו בעונה הראשונה כל מיני דמויות שונות הבאות כל אחד ממקום שונה, כל אחד בסופו של דבר רוצה להגיע לדבר אחד, לנהל את בית החולים.
 

האנטומיה של גריי לצפייה העונה השנייה

לאור הצלחת העונה הראשונה של האנטומיה של גריי לצפייה מחליטים להמשיך את הסדרה עם עונה נוספת והעונה השנייה עולה ארבעה חודשים לאחר סיום העונה הראשונה. העונה השנייה מביאה לנו את סיפורם של מרדית’ המוכרת לנו מהעונה הראשונה ויחסיה עם אהובה דרק כאשר מחליטה אישתו להופיע פתאום בבית החולים ומתקבלת לתפקיד של מנתחת. לאורך כל העונה מתוארת ההתדרדרות ביחסים שלהם וכיצד זה משפיעה עליהם בתהליך העבודה. האנטומיה של גריי לצפייה ישירה בעונה השנייה משודרת עם 27 פרקים לעומת העונה הראשונה שמקבלת רק תשעה פרקים.
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: