בלתי הפיך לצפייה ישירה

18 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

בלתי הפיך לצפייה ישירה 

אחרי שרונה הבינה בקומדיה בלתי הפיך לצפייה ישירה כי אין צורך להרגיש כמו גרושים, היא מהירה להחזיר את אודי אליה, רק שעכשיו היא נעצרת עם התסבוכת הרצינית אליה היא הכניסה את עצמה. אודי נהנה מחיי החופש הרבה יותר מבת זוגתו ועכשיו שיש לו ידידות חדשות הוא מרשה לעצמו לצאת לאן שבא לו מבלי להתחשב כלל ברונה ובבתו הקטנה אסתר. בלתי הפיך לצפייה ישירה מציגה לנו כיצד שוב רונה נופלת עם השטויות שלה ומרחקיה מעצמה כל דבר טוב שיש לה בגלל סטיגמות טיפשיות.

עינת וחזי בלתי הפיך לצפייה ישירה

עוד הפתעה לא קטנה אותה יצא לנו לראות באחד מהפרקים האחרונים של בלתי הפיך לצפייה ישירה היא העובדה שעינת יוצאת עם חזי. הזוג המפתיע הזה נתקל בקשיים כלכך רבים, ואחרי שאנה נפרדה מחזי דווקא קשה לנו לראות את השניים יחד. עינת לא גילתה לחזי כי היא קיימה יחסי מין עם הפסיכולוג שלו, וכאשר חזי מגלה את זה הקשר של השנים עולה על שרטון מאוד דק. חזי לא מאמין כי עינת בחרה דווקא בפסיכולוג שלו, אליו הוא מרגיש קרבה רצינית, ומאז ניתן לראות כי הוא ראה את עינת בצורה שונה לגמרי מההתחלה. בלתי הפיך לצפייה ישירה עם כל הפרקים המלאים כאן באתר שלנו.

אחות של רונה בלתי הפיך לצפייה ישירה

עינת היא אחותה של רונה בקומדיית המצבים הישראלית והמצליחה בלתי הפיך לצפייה ישירה. הבחורה הזו היא לא ראליסטית בעליל, והיא מצליחה להוציא את כולם מדעתם סביבה. עינית ידועה ככזו שלא יודעת להחזיק מערכת יחסים יותר משבוע, והיא כל פעם נפרדת ממשהו אחר. היא משוגעת רצינית, ולא נהנית מחברתם של אחרים, בעוד שהיא הבייביסיטר האולטימטיבית של אסתר, ובכל פעם שהזוג קליין מהקומדיה בלתי הפיך לצפייה ישירה רוצה לצאת לאנשהו, הם קוראים לה. עינת מסתדרת עם אסתר, באופן יחסי, והכל סביבה הופל לקומי במיוחד.
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: