יומני הערפד עונה 4

17 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

יומני הערפד עונה 4 

העונה הרביעית של יומני הערפד עונה 4 הצליחה לשדר לנו עיוותי עלילה מרתקים החל ממרחץ הדמים סביב קרוליין שרצחה 13 מכשפות בו זמנית, על מנת להציל את בוני ממות בטוח בטווח מאוד קצר. בוני לא האמינה כי חברתה בכלל מסוגלת להוות להתרחשות הבלתי נמנעת, אך היא דאגה להודות לה על קיומה. קרוליין הייתה בשוק שהיא רוצחת. קלאוס מנסה לעודד אותה, ולומר לה שסך הכל היא הצילה את חברתה הטובה, היא מצד שני הייתה עסוקה  בלומר לו עד כמה היא לא רוצה להיות דומה לו בשום צורה שהיא.  בדרמה יומני הערפד עונה 4 כל הלא צפוי מתרחש לאחרונה ומותיר אותנו המומים לחלוטין.

עונה מרתקת וייחודית יומני הערפד עונה 4

הפתעות לא קטנות ממשיכות להפוך לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו בדרמה הערפדית הממכרת יומני הערפד עונה 4 שמרתקת את כולנו ללא יכולת תזוזה פעם אחרי פעם. אליינה מתמודדת עם מספר קשיים בו זמנית, ובוא לא נשכח את העובדה כי היא היחידה שנותרה ממשפחה שלמה של גילברט שנמחקה כלא הייתה, ובו בזמן דיימון הופך למטרד לא קטן כאשר הוא ממשיך להיות אובססיבי לגבי כל דבר שקשור לתרופה וקשה להאמין, שדווקא הוא שבכלל לא רצה למצוא אותה בהתחלה , ממשיך לגרום להכל סביבו להתערער בעקבותיה . יומני הערפד עונה 4 עם מגוון תקצירים איכותיים של כל הפרקים של העונה החדשה כאן.

אליינה ודיימון יומני הערפד עונה 4

הזוג הלוהט העונה בדרמה  יומני הערפד עונה 4 הם ללא ספק אליינה ודיימון שמביאים לנו את הזוגיות שלהם ישר לפנים. מה שעוד מעניין  הוא שדיימון מאז ומתמיד אהב את אליינה, והיא אהבה בכלל את אחיו, ורק אחרי שהפכה להיות הנתינה שלו בעקבות התאונה בה נכחה, היא החלה להיות בצד שלו. נראה כי הוא ניצל לכאורה את העניין, אך מצד שני גם אליינה לא התנגדה לכך.  יומני הערפד עונה 4 עם כל הפרקים של כל העונות ועם תרגום מובנה כאן.  
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: