ערוץ 2 שידור חי

15 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

ערוץ 2 שידור חי 

המתכונת של ערוץ 2 שידור חי ממשיכה להביא לנו את מהדורת החדשות הנצפית ביותר בישראל כיום עם כל התכניות הישראליות הכי חמות והחדשות הכי לוהטת. יום הזיכרון לחללי צבא ההגנה לישראל ממשיך לתפוס מקום, והנאומים של הפוליטיקאים נמצאים בכל שידור אפשרי, יחד עם הטקס, שיפתח גם את יום העצמאות ה- 65 של ישראל. אלו אכן ימים בהן אנו חושבים רבות על המצב הביטחוני של ישראל וכמובן גם לא שוכחים את כל מי שעמל כלכך קשה כדי שנישן טוב בלילה. ערוץ 2 שידור חי ממשיך להיות מבין הפופולריים ביותר, והוא מצליח לשמור על האיכויות שלו.

לפיד ומעמד הביניים ערוץ 2 שידור חי

לפיד ממשיך להפתיע אותנו בסיקור של חדשות ערוץ 2 שידור חי ותנו לי לומר לכם שיש לנו שר ביטחון נורא לא החלטי, וההשלכות הללו יכולות להיות הרות אסון. היום קשה לרוב הישראלים לממן לעצמן חלב ולחם, שלא לדבר על שכר דירה, ומחירי החשמל שנמצאים במגמת עלייה תמידית. ישראלי ממוצע רחוק מלהיות זה שמשתכר ב-20,000 שקל. החלשים ממשיכים לשלם על הטעויות של הממשלה הזו, ואי אפשר להתעלם מהעובדה שהכל קורה כלכך מהר, עם קצבאות שצונחות לאפס המוחלט. ערוץ 2 שידור חי עם הסיקור המלא כאן באתר שלנו.

טקס הזיכרון לפעולות האיבה ערוץ 2 שידור חי

פעולות האיבה לקחו מחיר קשה של 2493 קרבנות שדמם הנקי נשפך לחינם. הטקס נערך בהר הרצל בו השתתפו ראש הממשלה והרמטכ”ל. ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ממשיך להזכיר את התמודדותה של אדל ביטון בת השלוש מאריאל שנפצעה באורך אנוש מאבנים שנזרקו עליה. ראש הממשלה ממשיך להדגיש כי אנחנו לא צריכים להיות כמו האויבים שלנו, וכי הנחת רוח שלנו היא זו שתביא לשלום. ערוץ 2 שידור חי ומגוון ערוצים ישראלים נוספים כאן באתר שלנו, ללא עלות או תקלות. 
 
 
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: