החממה

9 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

החממה 

דרמת הנעורים הממכרת החממה ממשיכה את שידוריה, שמצליחים לסחוף אותנו, עם כניסתה של עונה שנייה ונוספת, שניתנת גם לצפייה ישירה במתכונת הייחודית, ללא עלות כספית, תקלות או הגבלת צפייה. רק המחוננים מבין מספר רב של מבקשים יצליחו להיכנס לבית הספר למנהיגים הנכסף ביותר בישראל, שאחראי בין היתר, גם על הוצאתו של ראש הממשלה הנוכחי של ישראל. בית הספר לא סלחן כלפי עצלות, או העתקות, והוא מלמד את הסטודנטים כיצד ניתן ליהנות מחיי חברה נועזים ופרועים, לצד לימודים שהם קשים, ועדיין לעשות את הכל בו זמנית. החממה כאן באתר שלנו, גם עם כל הפרקים הקודמים של העונה הראשונה. שווה צפייה!

חדש החממה

העונה השנייה של החממה הולכת להגיע אלינו ממש בקרוב והיא תמשיך להוות קישור ישיר לקודמת לה שזכתה לזעזע את עולם הנוער הישראלי, ברייטינג מלא ובביקורות מעולות על שמה. השחקנים החדשים הצליחו להביא את הרעננות לשיאה עם כל מה שלא יצא לנו לראות כבר הרבה מאוד זמן, אך יותר דומה לסגנון של דרמות אמריקאיות מוצלחות במיוחד. החממה הצליחה להנחיל את הגל הרענן, ובכל פרק מחדש היא חדרה לבני הנוער עם מסר חברתי אחר.  הפרקים הכי שווים עם השידורים המרתקים והאיכותיים כאן.

אלה לי החממה

אלה לי היא הדמות הראשית בדרמה הישראלית המצליחה של כל הזמנים החממה. היא יפהפייה אמתית, בדמותה של פריקית בועטת. אלה לי כלל לא רצתה להיכנס לבית הספר מלכתחילה אך אחרי שהיא הבינה כי אח שלה אלפי צריך אותה, היא שקלה את כל העניין הרבה יותר בכובד ראש. אלה לי התאהבה בבית הספר, והשתייכה לקבוצת הנשרים, בשונה מאח שלה שהדאיג אותנו עם שינויי הדמות שלו שהפכו לקיצוניים כל פעם מחדש. אלפי רצה להיכנס לחברה, ובגלל שהקבוצה שלו עשו לו חיים קשים, הוא התנכל לאלה לי. החממה מהנצפות ביותר בישראל כיום.  
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: