האנטומיה של גריי

8 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

האנטומיה של גריי 

הכל התחיל ביום שקט בו מתמחים חדשים הגיעו לבית החולים סיאטל גרייס בדרמה הרפואית האנטומיה של גריי. תכנית הכירורגיה של בית החולים הזה, נחשבת להכי טובה באזור סיאטל. ד”ר ביילי קיבלה אותם בסבר פנים קשות, והכל החל כמו ביום שיגרתי רגיל. הם התאהבו, התרגשו, התחזו לאנשים שהם ממש לא, והכי חשוב, הצילו חיים מסביב לשעון. כן זה מה שהיה בעונה הראשונה של האנטומיה של גריי שהתפתחה לעונה תשיעית ומצליחה מתמיד שזוכה לאחוזי רייטינג גבוהים, ולביקורות מאוד מבטיחות. הדרמה הזו תרגש אתכם, תמכר, ותכניס אתכם לעולם לא מוכר בו הכל קורה ואפשרי.

אדיסון האנטומיה של גריי

אדיסון הייתה אשתו הראשונה של דרק בדרמה האנטומיה של גריי אותה מככבת השחקנית האמריקאית המהממת קייט וולש. אדיסון הצליחה להביא משהו חדש, עם איכויות לא מוכרת של רעננות מקורית. אחרי שבגדה היפהפייה בבעלה עם חברו הכי טוב, עזב דרק את הבית, ולא היה מוכן לראות את פניה שוב. כאשר קיבל משרה בכירה בבית החולים בסיאטל, לא היה לו מושג שהוא הולך להתאהב מחדש. מר הגיעה מהר,  והייתה סקפטית וצינית מתמיד כלפי כל האהבה הזו שהתמשכה מעט יותר מהצפוי, עד שאדיסון מגיעה לבית החולים בסיאטל בדרמה האנטומיה של גריי ודורשת לדעת מה מעשיה של מרידית’ עם “בעלה” לשעבר.

במהלך העונה השנייה האנטומיה של גריי

העונה השנייה של האנטומיה של גריי מתמקדת בעובדה שאדיסון חוזרת לסיאטל לעבוד בבית החולים בו מרידית’ ודרק עובדים, מה שיוצר משולש אהבה מאוד לא צפוי. מר נפגעה אנושות מהתנהגותו של דרק כלפיה, והיא לא האמינה כיצד הוא העז לא לומר לה שהוא פרוד. כאשר אדיסון מגלה שהוא לא אמר לה היא הייתה קצת יותר סלחנית כלפי מר, אך לא לאורך זמן. האנטומיה של גריי עם כל הפרקים של כל העונות כאן באתר שלנו.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: