האנטומיה של גריי עונה 9

7 Apr

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

האנטומיה של גריי עונה 9

 
אחרי פיצוץ הגזים איתו התמודדו הבכירים והמתמחים כאחר בבית החולים סיאטל גרייס בדרמה האנטומיה של גריי עונה 9, הכל מתחיל שוב להיות דומם ושקט. מר ממשיכה את ההיריון המתקדם שלה, ודווקא כן רואה סיכוי להולדתו של עובר תקין ובריא. ביילי היא זו שמדאיגה אותנו, וכאשר היא מציבה מתמחה אחת על מספר חולים, היא מגלה שיש לה חום שגרם לזיהום סביבתי אצל החולים, וכולם באותו אופן. ביילי שלא הבינה מה קורה, החליטה לפעול באופן הכי נוקב שיש. האנטומיה של גריי עונה 9 עכשיו עם הפרקים המלאים של העונה החדשה והמצליחה, כאן באתר שלנו. 
 

ביילי האנטומיה של גריי עונה 9

 
אחרי חתונתה של הרופאה הבכירה, דר’ מרנדה ביילי, מהי ממשיכה את עבודתה בבית החולים סיאטל גרייס. ביילי היא אחת מבין הדמויות המרכזיות ביותר, וגם הפעם היא מצליחה להוביל את כולנו הישר אל תוך העלילה המושלמת הזו שנפרסת על גביה של עונה חדשה ומרעננת מתמיד. ביילי עברה לא מעט העונה, ואחרי המוות של אדל וובר הכל סביבה הפך להרבה יותר מרתק. עכשיו כשהיא נשואה שוב, דווקא ממש נחמד לראות אותה בסביבתו של גבר שאוהב אותה. האנטומיה של גריי עונה 9 מביאה עכשיו את כל הדמויות לשיאן וגם מוסיפה לנו דמויות חדשות.
 

דמויות חדשות האנטומיה של גריי עונה 9

 
דמות חדשה וממכרת בדרמה האנטומיה של גריי עונה 9 היא ד”ר ווילסון המהממת שמצליחה לרתק אותנו למסכים כל זמן הצפייה. תחילה היא רצתה בקשר רומנטי עם דר’ קראב אך כשהוא לא היה כלכך שמח לגבי כל העניין, היא המשיכה לשחק אותה קשה להשגה. ווילסון בשנת ההתמחות הראשונה שלה בדרמה האנטומיה של גריי עונה 9 בבית החולים סיאטל גרייס, והיא מצליחה לרענן אותנו עם המקוריות הסוחפת הזו שגורמת להנאה של כולנו להיות כפולה. 
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: