סופרמן איש הפלדה

4 Apr

 

                                רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

סופרמן איש הפלדה 

הסרט מהמסוקרים ביותר כיום סופרמן איש הפלדה מגיע אלינו עכשיו גם לצפייה הישירה עם תרגום מובנה ואיכותי ועלילה בועטת ומטריפה מתמיד. הפעם הסיפור המתמשך הזה נפרס על גביה של עלילה חדשה בסרט איכותי ומרתק מתמיד. קלארק קנט הצעיר ממשיך לככב לנו על המסכים בהצגה מושלמת ופשוטה של כל מה שלא יצא לנו לראות כבר הרבה מאוד זמן. הוא חתיך, וכותב ובקיצור יש לו את עסקת החבילה המלאה לכבוש את לבן של נשים רבים. אך לא כך הדבר, וגורלו גזר עליו להיות אחראי על האנושות כולה ויחד עם כוחות מיוחדים הוא הולך לנסות לגרש את הרשע מעל פני האדמה. סופרמן איש הפלדה עכשיו גם לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. 

קלארק קנט סופרמן איש הפלדה

קלארק מהסרט סופרמן איש הפלדה חי את החיים השקטים לצד הוריו המאמצים ג’ונתן ומרתה קנט בקנזס סיטי. הוא חלם על התמחות רחוקה ועל חיי קולג’ פרועים, עד שביום אחד הוא מבין כי הוא שייך לכוכב אחר בשם קריפטון שהושמד, בעוד שהוא נשלח בחללית לכדור הארץ. הוריו המאמצים מעולם לא סיפרו לו על המקרה, ועם זה לא מספיק, גם יש לו כוחות מופלאים איתם הוא יכול לעשות כל מה שעולה בדעתו. הוא בחר להתמודד עם כל מה שנפל עליו בבת אחת, אך הוא לא מנע מעצמו לחוב מה היה קורה אילו הוא יכל להיות אדם פשוט מהמניין. סופרמן איש הפלדה באיכות טובה כאן באתר שלנו.

משפחה תומכת סופרמן איש הפלדה

המשפחה של קלארק מהסרט סופרמן איש הפלדה תמיד תמכה בכל רעיון שהיה לו. וכאשר הם מודעים לכוחות המיוחדים שיש לו היה קשה למנוע ממנו את מה שהגורל הכתיב לו. הוא אחראי על מותם של אנשים והוא נחוש לעצור את הרשע מלפרוץ גם אם זה כרוך בלאבד את החיים האישיים שלו. הוא לא יכול לחיות חיים כפולים, והצעיר משקיע את כל כוחו במה שהוא יודע הכי טוב לעשות- להציל את העולם. הסרט סופרמן איש הפלדה מבוסס על הקומיקס הממכר ותוכלו למצוא אותו במגוון אתרים. שווה צפייה!
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: